بایگانی نوشته‌ها


راه اندازی کسب و کار «نتیجه سریع»

راه اندازی کسب و کار «نتیجه سریع»

معرفی دوره در این دوره در کنار شما هستیم تا گام به گام بتوانیم یک کسب و کار را راه اندازی کنیم و به سرعت به درآمد برسانیم.ما در این دوره به روزترین، ساده ترین و بهترین راه رسید به درآمد از راه ایجاد کسب و کار را آموزش میدهیم.ما دراین دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک ایده را به یک کسب و کار با درآمد بالا تبدیل کنید.ما در این دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه کسب و کار فعلی خود را ارتقاء دهید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

فلش موفقیت

فلش موفقیت

همه محصولات دکتر آزمندیان رو یه جا ببین! غیر ممکن وجود نداره!فلش موفقیت، حاوی تمام محصولات پروفسور آزمندیان!همراه داشتن همه این محصولات در کنار هم، اون هم طوری که هرجایی می تونی با خودت بِبریشون، و هر لحظه که بخوای می تونی محصولات رو ببینی، خیلی خیلی کارِت رو برای یادگیری همه رازها و قانون هایی که تو رو به موفقیت می رسونن، آسون کرده!آره!

بیزینس کوچینگ دوره پایه

بیزینس کوچینگ دوره پایه

مهدی مواساتی: ایشان با سابقه فعالیت در بازار تهران از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۵ به مدت تقریبی بیست سال با تمام جزئیات فروش بصورت عملی آشنا هستند و با تکمیل دروس دانشگاهی در مقطع دکترا حرفه ای کسب و کار از دانشگاه تهران ایشان به عنوان یکی از مدرسین و مشاورین برتر معرفی شدند. همچنین ایشان عضو آکادمی بین المللی کوچینگ انگلستان در مقطع بیزینس کوچ حرفه ای هستند. امیدواریم از این دوره بتوانید کمال استفاده را داشته باشید

نخبگان نوبل 1400

نخبگان نوبل 1400

نخبگان نوبل نام دوره آموزشی است که برای ششمین بار در ایران برگزار می‌شود. این دوره تحول آفرین، یک دوره آموزشی جامع و بلندمدت است. درواقع این دوره، دوره پرورش یک رهبر توانمند و آگاهی است که بتواند به زیبایی سخن بگوید، سخنرانی کند،نیرو های انسانی تحت زعامت خود را مدیریت کند و بعنوان یک استاد و مدرس مرجع به زیبایی سخن براند و تدریس کند.

چرا نیاز به موفقیت داریم؟

چرا نیاز به موفقیت داریم؟

موضوعی که این روز ها بطور گسترده به آن پرداخته می شود ایجاد انگیزه جهت بدست آوردن موفقیت است، چرا که انسان نیاز خود را به رشد درک کرده است. تشنگی انسان در بدست آوردن دستاوردهای بیشتر دلیل گرمی این بازار خواهد بود. وقتی تقاضا و متقاضی برای دریافت آموزش چگونگی بهتر زیستن بسیار باشد می بایست منابع اطلاعاتی بسیاری هم برای آن عرضه گردد. اینکه بدانیم چرا این اتفاق رقم خورده است و از کجا سرچشمه میگیرد به ما کمک خواهد کرد که اگر در پی کسب آموزش هستیم به منابع درست و حقیقی بتوانیم دسترسی پیدا کنیم و اگر آموزشی برای عرضه داریم بدانیم چگونه بر اساس نیازهای مخاطب محتوای خود را آماده کرده و آنرا به گونه ای مناسب منتشر کنیم. در ادامه این مقاله به شما خواهم گفت که چرا انسان های اکنون عطش بیشتری برای رشد و تعالی دارند و چگونه می توان تشنگی آنها را برطرف ساخت. همراه ما باشید در ادامه این مقاله:

در راز خلق ما چه میگوئیم و شما به ما چه می آموزید؟

در راز خلق ما چه میگوئیم و شما به ما چه می آموزید؟

برای ساختن و داشتن یک زندگی موفق باید انگیزه داشت. باید هنری بیاموزیم و با مهارت آن را به دیگر انسان ها عرضه کنیم. باید با استفاده از تکنولوژی  و علم روز دنیا اقتصادی در شان خود داشته باشیم تا درراحتی خیال و در هر شرایطی رابطه شایسته و زیبائی با خدای مهربان خود داشته باشیم. باید اول خود سالمی داشته باشیم و در ادامه خانواده سالم و جامعه سلامتی را بسازیم و در شادی زندگی کنیم. برای پی بردن به راز خلق این چنین دنیای باید همیشه در حال آموزش دیدن و آموزش دادن باشیم.​​​​

خودت رو بساز

خودت رو بساز

گوشـه ای از جزوه ام نوشـتم مـهــر اصـیل بر پایه دوسـت داشـتن خـردمندانه است و فـرد خـردمند به خوبی این نکته را مـیداند که هنگامی دوسـت داشـتن دیگران ، صـدق خواهد داشـت که پیـش از آن ، خـود را پذیرفته باشد و دوسـت بدارد.