اخبار آموزشی


از جدیدترین سمینار ها، دوره های آموزشی و کارگاه ها مطلع باشید و لینک های برتر و کاربردی را در اختیار داشته باشید 


راه اندازی کسب و کار «نتیجه سریع»

راه اندازی کسب و کار «نتیجه سریع»

معرفی دوره در این دوره در کنار شما هستیم تا گام به گام بتوانیم یک کسب و کار را راه اندازی کنیم و به سرعت به درآمد برسانیم.ما در این دوره به روزترین، ساده ترین و بهترین راه رسید به درآمد از راه ایجاد کسب و کار را آموزش میدهیم.ما دراین دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک ایده را به یک کسب و کار با درآمد بالا تبدیل کنید.ما در این دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه کسب و کار فعلی خود را ارتقاء دهید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

فلش موفقیت

فلش موفقیت

همه محصولات دکتر آزمندیان رو یه جا ببین! غیر ممکن وجود نداره!فلش موفقیت، حاوی تمام محصولات پروفسور آزمندیان!همراه داشتن همه این محصولات در کنار هم، اون هم طوری که هرجایی می تونی با خودت بِبریشون، و هر لحظه که بخوای می تونی محصولات رو ببینی، خیلی خیلی کارِت رو برای یادگیری همه رازها و قانون هایی که تو رو به موفقیت می رسونن، آسون کرده!آره!

بیزینس کوچینگ دوره پایه

بیزینس کوچینگ دوره پایه

مهدی مواساتی: ایشان با سابقه فعالیت در بازار تهران از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۵ به مدت تقریبی بیست سال با تمام جزئیات فروش بصورت عملی آشنا هستند و با تکمیل دروس دانشگاهی در مقطع دکترا حرفه ای کسب و کار از دانشگاه تهران ایشان به عنوان یکی از مدرسین و مشاورین برتر معرفی شدند. همچنین ایشان عضو آکادمی بین المللی کوچینگ انگلستان در مقطع بیزینس کوچ حرفه ای هستند. امیدواریم از این دوره بتوانید کمال استفاده را داشته باشید

نخبگان نوبل 1400

نخبگان نوبل 1400

نخبگان نوبل نام دوره آموزشی است که برای ششمین بار در ایران برگزار می‌شود. این دوره تحول آفرین، یک دوره آموزشی جامع و بلندمدت است. درواقع این دوره، دوره پرورش یک رهبر توانمند و آگاهی است که بتواند به زیبایی سخن بگوید، سخنرانی کند،نیرو های انسانی تحت زعامت خود را مدیریت کند و بعنوان یک استاد و مدرس مرجع به زیبایی سخن براند و تدریس کند.