جهان کتابخانه ای است که در آن هر انسان حداقل یک و یا متناسب با شخصیت ، علم و تجربه خود تعداد فراوانی کتاب باشد. هر لحظه و هر روز صفحه ایست از کتاب زندگی شما که میتوانید آنرا منتشر کنید و به دیگران بیاموزید. میتوانید تجربیات خود را در چگونه سپری کردن زندگی به دیگران آموزش دهید و آنها را در بهتر شدن سطح کیفی زندگی خود یاری رسانید.

شما میتوانید هر جا عملکرد مناسبی در بهتر سپری شدن لحظه های عمر خود داشتید و صفحه های زیباتری در کتاب زندگی خود نگارش کردید آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین از صفحات زیبای زندگی دیگران استفاده کنید و خود را رشد و توسعه دهید. بدون شک در هر گوشه از عمر خود که بنگریم لحظات افتخار آمیزی خواهید یافت که میتوان به استناد آن لحظات از کل عمر خود و از قدرت و انسانیت خود دفاع کنید. بی شک برای رخ دادن این لحظات رموز و اسرار قوانین جهان هستی را به درستی انجام داده و از آنها به بهترین شکل استفاده کرده اید که کل کائنات به یاری شما آمده و کمک کرده اند تا در آن لحظه بهترین عملکرد را داشته باشید. شما در هر جایگاهی که باشید میتوانید این لحظات غرور آفرین را یادآوری کنید و تکنیک های استفاده شده برای خلق بهترین عملکرد را به دیگران آموزش دهید.

مسلماً هرچه انسان توسعه یافته تر باشید و سطح هوشیاری بالاتری داشته باشید حرف بیشتری برای گفتن خواهید داشت و ما این بستر را فراهم آوردیم تا این حرف ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. گنج خاموش نباشید و دانش خود را در جهان منتشر کنید.

سرفصل های هفتگانه خلق زندگی زیبا شامل موارد ذیل خواهد بود که میتوانید دانش خود را در هر بخش به نگارش درآورده با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از دانش دیگران استفاده کنید.

1- موفقیت و انگیزشی : بی شک انسان هنگامی اقدام به عملی میکند که یا از شرایط نامطلوبی گریزان باشد و یا به شوق شرایط مطلوبی پیش رود. به عبارت دیگر موتور محرک انسان جهت پیش روی به سوی خلق زندگی زیبا انگیزه است که این انگیزه یا به خاطر شرایط نامناسب موجود خواهد بود و یا به دلیل کسب شرایط مطلوب شما میتوانید راهکار های ایجاد انگیزه و روش های کسب موفقیت را آموزش ببینید و آموزش دهید.

ناپلئون هیل معتقد است ثروت در دنیای انسان دوازده نماد دارد که، نمادهای مثبت اندیشی، رهایی از ترس، امید به موفقیت و انضباط شخصی را در این بخش میتوانید بیاموزید و آموزش دهید.

مقالاتی با موضوعات خودشناسی و آگاهی به خود (خود هوشیاری)، ایجاد انگیزه برای پیشرفت ، مسیرهای رسیدن به موفقیت و معرفی و زندگینامه انسان های نمونه ای که به موفقیت های بزرگی رسیده اند را می توانید مطالعه کنیدو یا نگارش کنید.

2- هنر و مهارت : هر فعالیتی زمانی که با دقت و تخصص اجرا گردد و چاشنی خلاقیت را با خود همراه داشته باشد یک هنر بی بدیل خواهد بود و تکرار در درست و زیبا انجام داد این فعالیت ها مهارت شما را در آن زمینه مشخص خواهد کرد.

اگر نگاهی به هنر های هفت گانه بیاندازید متوجه خواهید شد که هیچ گوشه ای از زندگی ما فارغ از هنر نیست. مقالات در این گروه رسالت آموزش شاخه های مختلف هنرهای گوناگون را دارد و کمک خواهد کرد که با تمرین های کاربردی و ارائه راهکارهای گوناگون به مخاطبان کمک نماید تا آثاری برجسته تر، زیباتر و جذاب تر توسط مخاطبان خلق گردد. و یا مقالاتی که به شما یاری می رساند تا از خود گرفته تا تمامی ابعاد زندگی را زیباتر بسازیم.

3- علم و تکنولوژی : زندگی انسان در زمانی جلوتر از اکنون رقم خواهد خورد. شما در گذشته زندگی نمی کنید بلکه باید اکنون و همین لحظه خود را به درستی زندگی کنید تا بتوانید فردا و فرداهای بهتری داشته باشید و یکی از مهمترین الزامات برای بهتر و زندگی کردن، در آرامش و آسایش بودن استفاده بهنیه از تکنولوژی و فن آوری های به روز دنیای بشر است.شما نمی توانید بدون استفاده از این ابزار که لحظه به لحظه با سرعتی انفجاری در حال پیشرفت است فردای خوبی را برای خود بسازید. استفاده بهینه درست و مناسب از این ابزار به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید قدرتمندتر و بزرگتر از جهان کوچک اطراف خود باشید.

پیشرفت های دنیای دیجیتال، تکنولوژی های خارق العاده تولید شده به دست بشر و یا رشته های علمی جدیدی که به دنیای علم و دانش بشر افزوده شده است را می توانید باخبر شوید و تخصص خود را در این حوزه ها به دیگران اطلاع رسانی کنید.

4- اقتصاد : امنیت اقتصادی و عشق ورزیدن به کار، دو نماد دیگر از نمادهای دوازده گانه ثروت به اعتقاد ناپلئون هیل است. مسلماً یکی از فاکتور های مهم موفقیت داشتن امنیت اقتصادی است.

کسب رزق و ثروت حلال با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جهان اقتصادی اکنون نیاز به آموزش و دریافت تکنیک های علمی و اصولی در حوزه های بازاریابی و فروش است.

سبک جدید بازاریابی امکانات جدید سیستم های فروش روش های متنوع و حوزه های متفاوت تولید و خدمت رسانی نیاز به آموزش در این حوزه را صد چندان می کند.

5- عرفان و شناخت : انسان موجودی معلّق است بدان معنی که در هر شرایطی نیاز به تکیه گاهی دارد تا بتواند به سکون و آرامش برسد. چه تکیه گاهی بهتر از قادر متعال که خالق هر آنچه هست و نیست است؟ و چه یار و یاوری بهتر از خداوند برای خلق زندگی متعالی که هر آنچه هست و نیست در حیطه علم و حکمت و قدرت لا یزال اوست.

ایجاد یک رابطه عاشقانه از روی شناخت و درایت با خداوند زیبائی که جز خیر و عشق برای ما نمی خواهد و به ما نمی دهد آرامشی را در دل ما برقرار می سازد که پایدار است و جاودانه تا آن زمان که ایمان به آن را از دست ندهیم اوست که همیشه از رگ گردن به ما نزدیکتر است اما گاهی ما نگاهمان را به جائی دیگر می دوزیم.

داشتن نیروی باور حقیقی و ایمان محکم و نداشتن تعصب افراطی از جمله مصادیق دوازده گانه ثروت است که به برقراری این رابطه عاشقانه بین ما و خدایمان کمک شایانی می کند.

6- روانشناسی سلامت و خانواده : عقل سالم در بدن سالم است و این عقل سالم است که روابط شایسته با دیگر انسان ها را برقرار می کند. کیفیت زندگی شما میانگین کیفیت نزدیکترین انسان های اطراف شماست.

انسان موجودی است اجتماعی. پس دانستن اصول زندگی در این اجتماع لازمه ساختن پایه های زندگی هر فردیست. شما می بایست انسان سالم تندرست هوشیار و شایسته ای باشید تا بتوانید با بالابردن سطح استانداردها و کیفیت زندگی خود انسان های شایسته تری را به دنیای خود جذب کنید تا باعث رشد و تعالی شما باشند. شما می بایست بهترین خود باشید بهترین و سالم ترین خانواده را تشکیل دهید تا بتوانید بهترین جامعه را شکل دهید.

توانائی درک دیگران، اشتیاق به بخشش، تقویت تعاملات و تندرستی و سلامت از دیگر مصادیق دوازده گانه ثروت است که در این بخش می توانید تخصص و تجربیات خود را به دیگران منتقل کنید و یا از علم و تجربه دیگر مخاطبان ارزشمند ما استفاده نمایید.

7- ادبیات داستانی شعر و سرگرمی : داستان های زیبا و آموزنده، زندگینامه در قالب داستان، اشعاری که خود سروده اید یا مطالعه کرده اید را می توانید در این قسمت بنویسید و منتشر کنید.

همچنین اگر نیاز به استراحت مفید داشتید، یا برای تنوع و تجدید انرژی جهت ادامه مطالعه مقالات می توانید به این بخش مراجعه کنید. خواندن اشعار زیبا مطالعه داستان های جذاب و یا حل کردن چالش و معما، می تواند استراحت مناسب و مفیدی برای شما مخاطب ارزشمند باشد.

در هر جایگاهی که هستید میتوانید باز هم بهتر و بهتر باشید و می توانید رموز و اسرار این بهتر شدن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از اشتراکات دیگران استفاده کنید.

همراه با ما سبک جدیدی از مجلات را تجربه کنید.

در بستری آسان با تکنولوژی روز دنیا هم نویسنده باشید و هم مطالعه کنید.


اینجا مکانی است برای انتشار و مطالعه کتاب های زندگی من و شما