دوره پایه بیزینس کوچینگ

شاید برای شما در ابتدای کار و حرفه خودتان پیش بیاید که از خود سوال کنید چطور ایده خود را به صورت کاملا حرفه ای و با کمترین ریسک در شکست , اجرا کنید. ایده های بسیار زیادی بوده اند که بنا به دلایل مختلفی نتوانستند به مرحله اجرا برسند.

چه بسا خیلی از این ایده ها , بسیار جذاب و خاص بوده اند. اما نبود یک مشاور با تجربه که بتواند در کنار شخص ایده پرداز قدم به قدم از ایده پردازی تا اجرا را به او آموزش دهد, باعث شد که ما نتوانستیم خیلی از ایده های کسب و کار جدید را مشاهده کنیم.

ما قرار هست برای شما ۶ مرحله را معرفی کنیم که با دقت و برنامه ریزی بر اساس این ۶ مرحله می توانید , هر ایده خوبی را براحتی اجرا کرده و حتی قبل از اجرای ایده متوجه شوید که آیا این ایده قابلیت اجرا دارد یا نه؟

در ابتدا باید از خود بپرسید که ایده مورد نظر شما چیست؟ خود ایده در مرحله اول بسیار مهم می باشد.

 

 

بیزینس کوچینگ

سپس به بررسی این موضوع می پردازیم که آیا این ایده قابلیت سنجش را دارد؟ آیا این ایده فقط در قالب یه تئوری هست؟ یا اینکه می تواند به اجرا آورده شود؟

در گام بعدی یعنی گام سوم به این موضوع خواهیم پرداخت که این ایده چه رقبایی در بازار دارد؟ آیا رقیبی در بازار برای این ایده وجود دارد یا نه؟

در مرحله چهارم به این نکته می پردازیم که قرار هست چگونه محصولات یا خدمات شما در سریع ترین زمان به دست مشتری برسد؟ باید برای مشتری خود کاملا روشن کنید که چگونه می تواند از خدمات و محصولات شما استفاده کند تا بدون هیچگونه دغدغه از شما خرید کند.

بعد از مرحله قبلی باید بررسی کنید که آیا به افراد بیشتری برای پیشبرد ایده خود نیاز دارید یا نه؟ نحوه و روش پیدا کردن افراد و مدیریت یک تیم خوب چگونه خواهد بود؟

و در مرحله آخر نحوه اجرا و اینکه چگونه باید فعالیت خود را ادامه دهید از مهمترین مسائلی هست که خیلی از ایده پردازان به آن اهمیت کمی می دهند.

 

بطور ساده در نمودار پایین شما شاهد روند کار در این دوره پایه هستید که از مرحله شروع تا مرحله اجرای ایده باید چه کارهای انجام داد را در این دوره بصورت مختصر بیان شده است

 

راه اندازی کسب و کار

 

 

این دوره شامل :

time 1

 

رسالت ما این است که بتوانیم آموزش را در سطح جامعه گسترده کنیم چون با یادگیری و به کارگیری آنها بسیاری موفق شدند و توانسته‌اند که به کسب و کار پایداری دست پیدا کنند بنابراین امروزه به این آگاهی رسیده ایئم که با یاد گیری و انجام آن در هزینه و وقتمان صرفه جوئی خواهد شد و شعار سخت باید کار کرد را به هوشمندانه باید کار کرد تغییر خواهد کرد.

 جهت ثبت نام و استفاده از این دوره عالی می توانید روس لینک زیر کلیک کنید 

لینک مستقیم ثبت نام

 

بیزینس کوچینگ