زمان خرید محصول به پایان رسیده و امکان ثبت سفارش آن وجود ندارد.

مسترمایند گروپ دوره 1

از {{model.count}}

جلسات هم اندیشی و فعالیت

1,500,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
نوع جلسه
نوع جلسه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مسترمایند گروپ Mastermind Group در لغت به معنی گروه مغز متفکر است. گروه های مسترمایند از افرادی تشکیل شده اند که با تخصص های گوناگون و متفاوت در کنار هم گرد آمده و با روش های مختلف حل مسئله مثل طوفان فکری، راهکارهای مناسبی برای رشد و پیشرفت برای موضوعات مختلف در اختیار هم قرار می دهند. این جلسه جمعی، دستاورد های بیشتری را در مدت زمان کمتر برای اعضا به همراه خواهد داشت. ارائه راهکار، ارتباطات و شبکه سازی های گسترده، شراکت های تجاری، بیان راه حل مسئله، اشتراک گذاری منابع و یاری رسانی به یکدیگر بخشی از نتایجی است که در مسترمایند گروپ بدست می آید.

جلسات حضوری
چهار جلسه آموزش و تمرین برای یادگیری و بکارگیری
مسترمایند گروپ با بلیط عادی شامل :
چهار جلسه دو ساعته با مدیریت و تدریس آقای مصطفی حاتمی به صورت یک ساعت آموزش یک ساعت تمرین و طوفان فکری روز های چهارشنبه ها بعد ازظهر در تاریخ های ۲۹ تیر، ۵ و ۱۲ و ۱۹ مرداد ساعت ۱۸ تا ۲۰ و به قیمت یک میلیون و 500 هزار تومان برگزار خواهد شد.
مسترمایند گروپ با بلیط VIP شامل:
چهار جلسه سه ساعته یک جلسه با تدریس و مدیریت آقای دکتر محمد ساعی و سه جلسه آقای مصطفی حاتمی به صورت یک ساعت آموزش دو ساعت تمرین و طوفان فکری و پرسش و پاسخ روزهای پنج شنبه ها بعد ازظهر در تاریخ های 30 تیر، 6 و 13 مرداد ساعت ۱۸ تا ۲۱ و جلسه چهارم 20 مرداد ماه صبح ساعت ۱۰ تا ۱۳ به قیمت 3 میلیون تومان برگزار خواهد شد.
مستر مایند گروپ +vip (ویژه) شامل :
چهار جلسه سه ساعته یک جلسه با تدریس و مدیریت آقای دکتر محمد ساعی و سه جلسه آقای مصطفی حاتمی به صورت یک ساعت آموزش دو ساعت تمرین و طوفان فکری و پرسش و پاسخ روزهای پنج شنبه ها بعد ازظهر در تاریخ های 30 تیر، 6 و 13 مرداد ساعت ۱۸ تا ۲۱ و جلسه چهارم 21 مرداد ماه صبح ساعت ۱۰ تا ۱۳ به قیمت 3 میلیون تومان برگزار خواهد شد. این گروه بعد از جلسه چهارم به ضیافت نهار با حضور دکتر ساعی از سوی موسسه رازخلق مهمان می شوند، همچنین یک جلسه مشاوره آنلاین 45 دقیقه ای با جناب آقای دکتر ساعی و دوره کارساز (بازاریابی ۹ مرحله ای) با تدریس آقای مصطفی حاتمی هدیه می گیرند. قیمت مستر مایند گروپ +vip (ویژه) 6 میلیون تومان می باشد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...