فکر کن و خلق کن

از {{model.count}}

هدف گذاری و برنامه ریزی به سبک مدیران

399,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مدیران خوب نه وقت کم می آورند و نه کار عقب مانده ای دارند. خیلی از ما گاهی اوقات بی انگیزه و بی هدف رندگی میکنیم. حالمون خوب نیست و نمیدونیم چطور حالمون رو خوب کنیم چون نمیدونیم دقیقا به کجا میخواهیم برویم و چه هدفی رو میخواهیم دنبال کنیم. خیلی چیزها میخواهیم، اما فقط میخواهیم، نمیدونیم چرا میخواهیم و چطور بدستش بیاریم. در این ورکشاپ سه جلسه ای آموزش می بینید چطور رسالت و هدف اصلی زندگی خودتون رو پیدا کنید. آموزش میبینید چگونه بی هدف زندگی نکنید و حتی اهداف عالی برای خود طراحی کنید. یاد خواهید گرفت که برای رسیدن به این اهداف به چه صورت برنامه ریزی کنید و یکی یکی نتایج خوب آن را بدست آورید. و در پایان این جلسه به کمک انجام مواردی عنوان شده در آن میتوانید هر روز زندگی خود را به شادی در آرامش و به سوی خواسته ها و اهداف خود سپری کنید. سرفصل ها ارزش گذاری برای زندگی و اولویت بندی آنها ، اصول هدف گذاری برای اولویت ها، تعیین رسالت و هدف اصلی زندگی و اصول برنامه ریزی برای تحقق رسالت زندگی. (مدرس مهندس مصطفی حاتمی)

شش ماهه اول 1401
دو جلسه سه ساعته (مجموعا 6 ساعت) در خصوص نحوه هدف گذاری و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف با تدریس آقای مصطفی حاتمی مدیر مسئول و صاحب امتیاز مجله راز خلق

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...