پارادایم (زندگی به سبک مدیران و رهبران)

از {{model.count}}

برای مدیریت و رهبری زندگی باید شخصیت و خصوصیات یک مدیر و رهبر را داشته باشید

4,990,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مسئولیت کیفیت زندگی ما به عهده خود ماست و از طرفی کیفیت زندگی در همه ابعاد آن بستگی به کیفیت شخصیت ما دارد. همیشه و در اکثر موارد شنیده ایم که هر چه در دنیای بیرون اتفاق می افتد نتیجه و بازتاب اتفاقاتی است که در دنیای درون ذهن ما رقم میخورد. برای اینکه بتوانیم دنیای زیباتری را تجربه کنیم باید بتوانیم شخصیت زیباتری از خود بسازیم، باید بتوانیم تمام صفات، مهارت ها، تصمیمات و ابعاد مختلف شخصیت خود را مدیریت کنیم. فاکتور های کلیدی چنین شخصیتی را میتوان مدیریت حالات ور روحیات، تصمیمات، احساسات، روابط، اقدامت و رفتار دانست. در این دوره بیست جلسه ای تمامی ابعاد شخصیتی و فردی بصورت منتور و کوچینگ (مربیگری) پردازش شده و با اصلاح سیستم تفکری و رشد توانمندی های ذهنی بر پایه بالابردن عزت نفس به شما کمک خواهیم کرد تا سبک جدیدی از آرامش در عین قدرتمندی در زندگی را تجربه کنید. خواهید توانست همچون یک مدیر برجسته تمام زندگی خود را مدیریت کنید. (مدرس مهندس مصطفی حاتمی)

تنها دوره سال 1402
بیست جلسه سه ساعته (مجموعا 60 ساعت) به صورت حضوری در خصوص کشف رسالت زندگی افزایش عزت نفس و رشد سطح کیفی شخصیت، روابط، توانمندی های فردی و مدیریت تمامی ابعاد زندگی با تدریس آقای مصطفی حاتمی مدیر مسئول و صاحب امتیاز مجله راز خلق

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...