🎓 آموزشگاه فنی حرفه ای راز خلق برگزار میکند.

🔖دوره ی کاربرICDL

ICDL  مخفف (International Computer Driving License) یکی از معتبرترین مدرک های بین المللی شناخته شده در سطح جهانی است.در جامعه امروز اولین گام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای آموزش مهارت های هفتگانه ICDL است چرا که امروزه تمام ادارات و شرکت ها با کامپیوتر سروکار دارند و شما در هر سمت شغلی که باشید به یادگیری مهارت های icdl نیاز خواهید داشت.

سرفصل های دوره ICDL

۱- مبانی کامپیوتر

 • آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات. در این مهارت به یادگیری مفاهیم اولیه فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار، شبکه های اطلاعاتی و رایانه پرداخته می شود.

۲- کار با ویندوز Windows

 • آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها. همان طور که می دانید یکی محبوب ترین و پر کاربردترین سیستم عامل ها ویندوز است؛ که به طور کلی یادگیری استفاده از ویندوز، مدیریت فایل ها و فولدرها و دیگر بخش های پر کاربرد آن آموزش داده می شود.

۳- اینترنت (Internet)

 • اطلاعات و ارتباطات. در این بخش، کاربران با اینترنت، ارتباطات، جستجو در اینترنت و تنظیمات مختلف ویندوز و مرورگرها آشنا می شوند.

۴- نرم افزار ورد Word (نرم افزار واژه پرداز)

 •  شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز. در مجموعه ماکروسافت آفیس (Office)، واژه پرداز ورد یکی از پرکاربردترین نرم افزارها است. در این بخش کاربران با برنامه ورد، نحوه استفاده از آن، نحوه تایپ، تنظیم و چاپ متون و اشکال مختلف آموزش می بینند.

۵- نرم افزار اکسل Excel (نرم افزار صفحه گسترده)

 • شیوه کار با صفحه گسترده. یکی دیگر از نرم افزارهای مجموعه آفیس، اکسل (Excel) یا صفحه گسترده است. این نرم افزار برای محاسبات عددی، حسابرسی، نمودار و استفاده از فرمول های ریاضی استفاده می شود، که نحوه فرمول نویسی و محاسبات کامل به کاربران آموزش داده می شود.

۶- نرم افزار اکسس Access ( نرم افزار پایگاه داده)

 • شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها. از دیگر نرم افزارهای مجموعه آفیس، اکسس(Access) است، که برای مدیریت پایگاه داده استفاده می شود. در این بخش کاربران نحوه ورود اطلاعات به پایگاه داده، مدیریت پایگاه داده، ساخت کوئری و پرسشنامه را فرا می گیرند.

۷- نرم افزار پاورپوینت PowerPoint (نرم افزار ارائه مطلب)

 • شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب. یکی از نرم افزارهای محبوب برای ارائه مطلب در مجموعه آفیس، پاورپوینت است، که معمولا دانشجوها با این نرم افزار زیاد سر و کار دارند. در این بخش کاربران با ساخت اسلاید ها و تنظیمات مختلف آن برای ارائه مطالب آشنا می شوند.

مکان شرکت در آزمون ICDL فنی حرفه ای

آزمون آی سی دی ال فنی حرفه ای در یکی از مراکز فنی حرفه ای برگزار می گردد که البته ساعت و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون پس از انجام مراحل ثبت نام بر روی کارت ورود به جلسه درج می گردد.

شیوه برگزاری آزمون ICDL فنی حرفه ای

آزمون ICDL فنی حرفه ای طی ۲ مرحله برگزار می گردد.

 • آزمون کتبی ICDL (حداقل نمره 50 نیاز دارید)
 • آزمون عملی ICDL (حداقل نمره 70 نیاز دارید)


برنامه زمانی برگزاری کلاس ها

 • روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه
 • ساعت: ۹ الی ۱۲

تاریخ شروع برگزاری دوره:

 ۱۴۰۲/۰۳/۰۲

💰شهریه دوره: 1,394,000 تومان

👤مدرس: خانم صفورا صفار


🔶🔶 برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک نمایید.
🔴 جهت عضویت در کانال آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای راز خلق کلیک کنید
🔴 جهت عضویت درکانال ایتا آموزشگاه فنی و حرفه ای راز خلق کلیک کنید
🔴 پیج اینستاگرام

☎️تلفن: ۵۲۲۳۲۰۷۳-۰۵۱
🟡  آدرس : تربت حیدریه، خیابان کاشانی، پاساژ ولیعصر، مدیریت مهندس مصطفی حاتمی